Bu muazzam tespitten sonra anladm ki hayatta oma sextreffen bireye hayret eden adam "piiiiiiii" derse benimle ayn eitimden geçmitir.
Sabah erken saatte sadece Telefonla konutuum Sayit bey ile bulutum emekli olmu saylabilecek ama hala oyalanmak için kendi ilerini ufaktanda olsa devam ettiren bir beyefendiydi evime çok yakn bir noktadan beni ald ve Zeytinburnuna doru yola çktk, okula vardmzda daha kimsecikler yoktu yakn bir zaman.
"herkesin barda birbirinden fark l m?
Bizde buna -pi- deriz.Okuyanlardan ricam udurki; bu yazy paylan, paylan ki benim listem dndakilerde utansn bugün deil ama yarn belkibir daha utanmak istemezler Tabii bir yarn olursa (nan Akta OY ve ÖTES Gönüllüsü.AKP nasl kazanyor diyorsunuz ben size söyliyeyim bizim 20 kiiyi zor topladmz okulda onlar 200 kiilerdi!Böyle bir durumda kime oy vereceine karar verememi emin olamayan kiiler bile AKP liler çok nazik insanlar bize yardm ediyorlar oyumuzu onlara verelim algs çok baarl bir biçimde yaratyorlard.Yok len aka yaptm.Neyse sardk, ölçtük, yazdk.
Her sandkta 3-4 görevlileri vard Bir grup lise mezunu bile olmayan oraya 20TL karl gelen kii vardki onlar dikkat datclard her daim olay çkarp bizim dikkatimizi datyorlar biz onlarla urarken biraz daha eitimli belki üniversite örencisi olarak gelenler ise deliler gibi saym yapyorlar çetere tutuyorlar.
Matematik dersinde ; daha dorusu aritmetik dersinde öretmen beslenme çantalarmzdan ayran bardaklarmz çkarmamz istedi.
Sralar geldiindede oy kullanp dar çkna kadar onlara elik ediyorlard!Uzun ilemlerden sonra snfn her yerinden.Geln BEN SZE anlatayim.Öretmen snfn üstünde kurduu tam hakimiyetten memnun sordu.7-8 yanda olduumuz için konu gitttikçe ilginç gelmeye balad.Okulumuz yaklak 40 sandkl büyükçe bir okuldu ancak biz sadece 20 kiiydik.
MDB:.6 Cosmos: Bir Uzay Serüveni; evrenin görkemini ortaya çkartmak ve Kozmik Takvim ve Hayal Gücü Gemisi de dahil olmak üzere orijinal serilerin bilinen yönlerini tekrar kefetmek için bilimsel hikaye anlatmnn yeni yollarn bulacak.üpheci yaklamlarla merak bir araya getirerek ve bilimi görsel, duygusal, spiritüel elementlerle.
Peki siz ne yapyordunuz evinizde oturmu TV karsnda yada internette salak salak sonuç bekliyordunuz aferin size!

[L_RANDNUM-10-999]